Червоний Хрест

Український Червоний Хрест передав книгу з першої допомоги, написану шрифтом Брайля, до столичної спеціалізованої школи-інтернату. У спеціальній школі №5 ім. Я.П. Батюка м. Києва навчаються діти з вадами зору. Крім загальноосвітніх предметів учні вивчають соціально-побутове орієнтування, ритміку, розвиток мовлення, а також проходять орієнтування в просторі й лікувальну фізкультуру. Знання з першої допомоги дозволять здобути ще й життєво важливі навички, які сьогодні дуже необхідні кожному. 👉🏻 Щоб полегшити процес вивчення першої допомоги в класі безпеки, Український Червоний Хрест передав школі книгу з першої допомоги, яка написана шрифтом Брайля, а також два манекени для відпрацювання навичок серцево-легеневої реанімації. Робимо першу доступною для кожного! Манекени були передані за підтримки Французького Червоного Хреста.

Posted in Гості on Sep 15, 2023