Казковий аудіо-серіал про безпеку на дорозі

22 вересня учні Спеціальної школи № 5 ім. Я.П.Батюка м. Києва були запрошені в Київський академічний театр на Печерську на презентацію казкового аудіо-серіалу про безпеку на дорозі "Блимчик Непосидюк з клану сурикатів".

Презентація проєкту була проведена в незвичному форматі - окрім представлення складу авторів, музикантів та акторів, що працювали над проєктом була представлена аудіо-вистава, що дала змогу присутнім відчути світ, як його відчувають діти з порушенням зору.

Головну роль в аудіо-серіалі "Блимчик Непосидюк з клану сурикатів" озвучила учениця нашої школи Остапенко Афіна, вона робила це по пам'яті, адже має порушення зору, що не завадило їй вже у свої 8 років двічі встановити Національний рекорд України, співати та грати на барабанах.

Posted in Екскурсія on Sep 22, 2021