шикування та перешикування https://youtu.be/0LGVnYo-Mwg   

ЗАРЯДКА https://www.youtube.com/watch?v=kNWwid8OAVM

Вправи для тулуба. Вчити, ставши до стіни без плінтуса, притиснутися до неї потилицею, плечима, спиною, сідницею і п'ятками, піднімати руки вгору й опускати донизу; стоячи обличчям до гімнастичної стінки, взятися руками за рейку на рівні пояса, нахилитися вперед, прогинаючись. Вчити повертатися, розводячи руки з положення перед грудьми в сторони, за голову; нахилятися вперед, намагаючись торкнутися підлоги долонями; тримаючи руки вгорі, нахилятися в сторони. Вчити прийняти упор присівши, з упору присівши переходити в упор присівши на одній нозі, відводячи другу в сторону; стоячи на колінах, сідати на підлогу праворуч і ліворуч від колін. Вчити, лежачи на спині, рухати ногами, схрещувати їх; підтягувати голову, ноги до грудей (групуватися). Лежачи на животі, упиратися руками, випрямляти їх, трохи піднімаючи голову і плечі.

ВПРАВИ З РІВНОВАГИ 

Більшість вправ з рівноваги для дітей цієї групи складається з комбінації статичних положень тіла та динамічних рухів, які виконуються на гімнастичній лаві або колоді. Наприклад, під час ходьби по лаві (висота 30 см) присісти й повернутися кругом; ходьба по лаві (колоді) назустріч один одному, з поступовим розходженням, тримаючись за руки (мал. 29).

Положення рук під час виконання вправ з рівноваги може бути різне - в сторони, за голову, за спину, на поясі. Однак зафіксовані тривалі положення певною мірою ускладнюють вправу, втомлюють дитину. Тому рекомендують частіше змінювати положення рук.