ЗАРЯДКА https://youtu.be/14si7b3hP3c

ПЕРЕШИКУВАННЯ ІЗ ОДНІЄЇ КОЛОНИ В ДВІ    https://www.youtube.com/watch?v=0LGVnYo-Mwg

ВПРАВИ З КООРДИНАЦІІ https://youtu.be/J_bVJKEjf00

Ігри на розвиток координації рухів. Поради батькам

Розвинуте мислення і мова — це те, що відрізняє людей від інших істот на планеті. Маленькі діти не здатні вчиться чомусь, як ми, дорослі свідомо, йому потрібно допомагати. Одним з тренажерів мислення є координація рухів.


Дитина запам’ятовує, як йому діяти правильно, і чим точніше і складніше дію, тим більше уваги потрібно для його виконання. Тренувати координацію рухів потрібно починати якомога раніше. А зробити це можна тільки в грі.


Розвиток координації та пластики руху тіла. 4. Дихальні вправи і вправи на розслаблення. 5. Ігри на набуття навичок спілкування, спостережливості, ...

Що знадобиться для проведення гри на розвиток координації рухів?

Вам знадобляться м’ячі, кулі, скакалка, гумка, маленькі іграшки, обручі, кеглі та інший інвентар, який ви тільки знайдете в будинку. Бажано, щоб предмети були різнокольоровими, а іграшки різної тематичної спрямованості, тоді зі звичайної гри вийде ціле комплексне заняття.

Як у всьому, в іграх на розвиток координації рухів існують свої правила і закономірності. Ось деякі з них:

Для трьох-чотирирічної дитини рухова активність – це різноманітні рухливі ігри, стрибки на батуті, біг, ходьба, заняття фізкультурою.

  • Гра не повинна тривати більше часу зосередженості дитини. Якщо ми говоримо про крихти, то не більше 5 хвилин, дітки постарше можуть концентрувати увагу на завданні до 10 хвилин, а зі старшими дошкільниками в одну гру можна грати до 15 хвилин.
  • Демонстрація правил. Коли ви перший раз пропонуєте пограти в якусь нову гру ви обов’язково повинні показати, як правильно.
  • Вчасно зупинитися. Якщо ви бачите, що дитині не цікаво, набридло або він втомився — закінчуйте. Передохніте, займіться чимось іншим або продовжите в інший день. Не варто змушувати, інакше дитина більше не захоче грати з вами.
  • Супровід. Якщо гра вимагає виконання завдань по команді або в чіткому ритмі, обов’язково використовуйте свисток, бубон або інший шумовий інструмент. Рахунок залиште для старших діток. Ще непогано, щоб супроводом була весела ритмічна музика.
  • Пам’ятайте про вікові можливості. Дитина другого-третього року життя ще невпевнено пересувається, не тримає рівновагу, тому таким малюкам потрібно допомагати, підтримуючи їх будь-яким зручним способом — за ручку, за кофточку і т.д. Це стосується і більш дорослих дітей — орієнтуйтеся на те, що дитина може виконати, а не на те, що написано в книжках.

Педагоги займаються нею з дітьми, щоб виправити мова з допомогою рухів і звукового супроводу. Ці вправи дуже корисні для дітей. Вони розвивають дихання ...

ПРОЛІЗАЄМО В ОБРУЧ https://www.youtube.com/watch?v=VQn7a2pOv5I