Зарядка https://youtu.be/vZw3YBL_EkE  

Вправи з ходьби. Вчити ходити різними способами: на носках, п'ятках, на зовнішній і внутрішній сторонах стоп, у напівприсяді, схресним кроком, спиною вперед, з предметом у руках (гімнастична палиця на плечах, за спиною, перед грудьми та ін.); приставним кроком, змінюючи положення рук (вгору, вперед, у сторони та ін.), з оплесками в долоні; ходити в колоні по одному та парами зі зміною темпу.

Вправи виконуються з різних вихідних положень (стоячи, сидячи, лежачи) з використанням обручів, палиць, м'ячів та інших предметів.

Вправи для рук і плечового пояса. Вчити приймати різні вихідні положення: руки перед грудьми, руки до плечей (лікті опущені, лікті в сторони), з першого положення розводити руки в сторони, випрямляти вперед, розгинаючи в ліктях; з другого – піднімати руки вгору, розводити в сторони долонями догори; з положення руки за голову розводити руки в сторони, піднімати вгору. Вчити піднімати руки вперед–угору зі зчепленими в замок пальцями (кисті повертати всередину тильним боком); піднімати обидві руки вгору – назад по черзі й одночасно; піднімати й опускати кисті, стискувати і розтискувати пальці.

Стрибки є природними рухами, які мають прикладне значення. Вони розвивають і зміцнюють м’язи ніг, черевного пресу спини, виховують сміливість і рішучість, сприяють розвитку прудкості, спритності та координації рухів. Стрибки можуть проводиться в залі, на майданчику. Щоб не було травм слід дотримуватись наступних правил безпеки: · стрибати тільки у спортивному взутті, · приземлятися на гімнастичні мати в залі, чи в яму для стрибків на майданчику, · розміщувати гімнастичні мати чи стрибкові ями не ближче 3- 4 м від огорожі , кущів, стін, дерев. Враховуючи особливості дитячого віку та потужний вплив стрибкових вправ на організм необхідно обмежувати кількість стрибків у довжину, чи у висоту з розгону до 8-12 на одному уроці. При вивченні стрибків основні зусилля спрямовуються на розвиток спритності, вміння правильно та м’яко приземлюватися. Чим меншу підготовку має школяр, тим глибше він повинен присідати після стрибка, помягшуючи приземлення, а потім швидко розгинати ноги. На початку навчання правильного приземлення під час стрибків треба дозволяти приземлятися до упору присівши і лише потім - до присіду Під час підготовки при навчанні м’якому приземленню можуть бути використані наступні вправи: · підстрибування на місці, спираючись на рейку гімнастичної стінки з м’яким приземленням на півзігнуті ноги, · стрибки на місці в присіді та напівприсіді, · стрибки парами, обличчям один до одного, тримаючись за руки.

Послідовність навчання: 1. Стрибки на місці на обох ногах без певного положення рук (поступово збільшуючи висоту стрибків). 2. Стрибки на місці на обох ногах з певним положенням рук. 3. Стрибки на одній нозі потім - на інший. 4. Стрибки на обох ногах з невеликим просуванням уперед. 5. Стрибки на обох ногах з поворотами направо, наліво. 6. Стрибки на одній нозі з поворотом на право, на ліво.

https://www.youtube.com/watch?v=UNwQKliKxaE 

СТРИБКИ НА МІСЦІ  https://youtu.be/h6Zy5tosvgw

МАША ПРО СПОРТ

https://youtu.be/NaQ7rwGMqpc