Контрольна робота за темою : множення та ділення багатоцифрових чиснл на розрядні числа

Доброго дня, діти. Впродовж тривалого часу ми з вами множли та ділили багатоцифрові числа на розрядні числа, Розв’язували різні задачі, рівняння, вирази звичайні та з іменованими числами. Сьогодні ми проведемо контрольну роботу, якою закріпимо наші знання.

• Що таке багатоцифрове число?
  • Наведіть кілька прикладів розрядних чисел
  • Що таке іменоване число?
  • Як знайти дріб від числа?
  • Як знайти частку?
  • Як знайти добуток?
  • Що таке периметр квадрата?
  • Як знайти одну сторону квадрата, якщо відомий периметр?

Якщо ви знайшли відповіді на всі запитання, це означає, що до контрольної роботи ви готові. Починаємо!

Розвяжіть задачу

Двоє шукачів скарбів знайшли скарб, у якому виявилося 5600 старовинних монет. 1/4 усіх монет пішла на податки державі. 2/7 решти монет, власники скарбу перерахували на благодійні внески. Скільки монет перераховано на благодійні внески?

Обчиисліть значення виразів

73760 : 40 + 76 • 30

Розв‘яжіть рівняння

x : 20 = 340

X • 20 = 340

Обчисліть

Знайдіть площу квадрата, якщо його періметр 480 см.

Перевір себе

Пам’ятайте, щоб перевірити ділення, потрібно зробити дію множення і навпаки, щоб перевірити множення, потрібно зробити дію ділення.

Контрольна робота написана. Наш урок підійшов до завершення. Бажаю вам здоров’я, гарного дня. До побачення.