Урок з Природознавства (15.04.20)

Тема: Кліматні рослини, їх різноманітність, значення для життя людини, догляд за ними.

Посилання на відео з теми: https://www.youtube.com/watch?v=mmW5L7VIuoQ

• Кліматні рослини, супутники з давніх часів, милують наше око яскравими фарбами квітів та свіжою зеленню, дарують естетичну насолоду, поліпшують настрій, апетит, зберігають здоров’я
  • Пеларгонія (народна назва калачик) прийшла до нас з Південної Америки, любить сонце, невибаглива в догляді, цвіте з весни до осені всіма відтінками кольорів, листки великі круглі, світло – зелені.
  • Пеларгонія використовується в парфумерній та кондитерській промисловості.
  • Колючий лікар – алое загоює рани, збуджує апетит, лікує хворе горло. На батьківщині Південній Америці це – алое деревовидне, цвіте дуже щедро жовто – червоними суцвіттями.

Домашнє завдання: З розділу «Кімнатні рослини» опрацювати теми «Пеларгонія», «Колючий лікар – алое» (стор.195 – 204)

На головну Обрати клас