Урок з Природознавства (27.05.20)

Тема: Узагальнення знань.

Посилання на відео з теми:

• В цьому навчальному році ми продовжили  вивчати розділ природознавства «Царство рослин», яке налічує майже 500 тисяч видів. Ми знайомились  з рослинами саду, поля, з овочевими культурами, кімнатними та квітково – декоративними рослинами, які поширені на Україні.
  • Пригадай:
  • Рослини саду, їх вирощування, значення.
  • Назви основні овочеві культури: однорічні, дворічні, багаторічні, їх вирощування, значення.
  • Які рослини поля називають культурними, а які – технічними?
  • Які сільськогосподарські машини допомагають людям у вирощуванні рослин та догляді за ними?
  • Як люди борються з шкідниками та бур’янами?
  • Навіщо люди вирощують кімнатні та квітково-декоративні рослини та які з них поселились у ваших домівках?
  • Як ти, твоя родина охороняють рослини, природу? Що таке «Червона книга України»

Домашнє завдання: На літо – перебуваючи  влітку в селі, на дачі:

• Поцікався рослинами навколо себе,
  • Допомагай у догляді за ними, в збиранні урожаю, в заготовці на зиму, в консервуванні овочів, фруктів, ягід.
  • Зроби замальовки (з натури) овочів, фруктів, ягід.
На головну Обрати клас