Виховна робота 09.04


Правила безпечного поводження з гаджетами

Найважливіше, що потрібно пам'ятати - кожна дія у всесвітній павутині залишає за собою слід. По суті інтернет пам'ятає все: які фото і відео ви дивилися, куди заходили, що шукали. Чи не залишити абсолютно ніяких слідів після себе в інтернет-просторі під силу хіба що якомусь спецагенту (та й то, тільки у фільмі).

Майже всі додатки запитують ваше місце розташування при спробі поділитися якоюсь інформацією, більш того, в сучасних смартфонах геомітки вже автоматично вбудовані в додаток камери. І якщо ви постите фото або відео, то інформація про геопозиції може підтягуватися автоматично.

Варто зробити своє існування в мережі набагато більш безпечним і відключити таку функцію.

Ніхто не знає, коли і кому прийде в голову використовувати цю інформацію на шкоду.

І взагалі, не забувайте про прекрасну функцію соціальних мереж - закритому обліковому записі. У цьому випадку тільки певне коло осіб зможе бачити інформацію, яку розміщуєте ви. Варто також акцентувати увагу на тому, кого можна і не можна додавати в друзі, постаратися спілкуватися в інтернеті тільки з тим, кого знаєте в реальному житті.

Навчайтесь пильності - не варто розміщувати фото з важливою інформацією, наприклад номером будинку або школи. Адже зловмисник може використовувати її в своїх цілях.

Люди, які просять надіслати номер картки батьків, дати домашню адресу або номер школи чи вислати інтимні фотографії в обмін на дорогий подарунок - це інтернет-шахраї – це такі ж небезпечні злочинці. Тільки вони вриваються в будинок не вибиваючи двері, а просто через Інтернет.

В інтернеті та соцмережах безліч тестів та додатків. Деякі з них запитують доступ до особистої інформації – до списку друзів, імейлу, номеру телефону або навіть номеру платіжної картки. Попередьте дитину, що проходити такі тести та встановлювати такі додатки небезпечно. Маючи таку інформацію, акаунт можуть запросто зламати.


Також не потрібно забувати про здоров'я. Дітям дозволено проводити біля будь-яких екранів сучасних гаджетів (будь то комп'ютер, телевізор, планшет або телефон) тільки дві години на добу. Більше - реально шкідливо для очей і не тільки. Крім того, ці дві дозволені медиками години краще розбити на кілька прийомів. Ідеально - не більше 20 хвилин поспіль

На головну Обрати клас

© 2017, School №5.
Template created by School №5

Авторизація